Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
SZKOŁA UCZUĆ

nie szczęśliwy koniec szczęśliwej miłości

:: ::

SZKOŁA UCZUĆ

Szkoła uczuć to film o nieszczęsliwym zakończeniu wspaniałej miłości głównymi bohaterami tego filmu są

Mandy Moore: Jamie Sullivan
Nikki Gregoroff: chórzystka

Arlene Martel: chórzystka
Vivian Cherry: chórzystka
Nie wymienieni w czołówce:
Chip Thomas: chłopiec
Ryan Sweeney: uczeń szkoły średniej
Adam Shankman: pomoc lekarska
Jacek Misztal:
Jeden z policjantów

dodam fragment ksiażki który chyba bardziej wam wyjaśni o czym opowiada:

Każdej wiosny w małym portowym miasteczku Beaufort w Północnej Karolinie, kiedy wiatr od morza niesie zapach soli i sosnowej żywicy, London Carter wspomina swoje młodzieńcze lata spędzone w tamtejszej szkole wyższej oraz Jamie Sullivan, dziewczynę, która zmieniła jego życie.

Jamie była pierwszą i ostatnią osobą, którą Landon najprawdopodobniej darzył prawdziwym uczuciem. Poważna i konserwatywna - była zupełnie inna niż swoje szkolne koleżanki i nigdy nie dbała o to, by być taka, jak one. Jej wiara w siebie nie była uzależniona od opinii innych ludzi. Była córką miejscowego pastora Kościoła baptystów i nie obawiała się okazywania innym, że wiara jest najważniejszą dziedziną jej życia, nawet jeśli odbywało się to kosztem nowych przyjaźni.

Landon był zupełnie inny i dorastał w innym otoczeniu. Był młodym, lekkomyślnym człowiekiem, który nie wiedział czego chce od życia. Przez szkołę "prześlizgiwał" się właściwie dzięki swojemu wyglądowi i tupetowi. Jego koledzy zabawę znajdowali w upokarzaniu tych, którzy nie odpowiadali ich standardom. Wyśmiewali się również z niemodnych ubrań Jammie i jej skromnego stylu bycia.

Wolne chwile Landon i jego przyjaciele spędzali na robieniu głupich dowcipów. Niestety, jeden z nich obrał niebezpieczny obrót. To była okropna noc. Landon i jego kumple chcieli "przetestować" nowicjusza, który chciał dostać się do ich paczki. Inicjacja miała się odbyć w miejscowej fabryce cementu a polegać miała na skoczeniu z wysokości do mrocznego basenu. Niestety, nikt z nich nie wiedział, że dno basenu pełne jest połamanych i zardzewiałych rur. Chłopak wskoczył. Za chwilę wypłynął cały poraniony, we krwi. Landon skoczył do wody, by go wyciągnąć. Przyjaciele Landona spanikowali i w pośpiechu uciekli z miejsca wypadku. Landon miał mniej szczęścia - zatrzymała go policja.

Niedoszły nowicjusz przeżył wypadek, znalazł się w szpitalu. Landon uniknął więzienia, ale kara, którą otrzymał wydawała mu się gorsza niż siedzenie za kratkami. W ramach resocjalizacji Landon musiał zobowiązać się do opieki nad młodszymi uczniami oraz do uczestnictwa w wiosennym spektaklu w Klubie Dramatycznym. Zajęcia te miały nauczyć go wrażliwości na innych ludzi. Dzięki nim bliżej poznał Jamie, która również była wolontariuszką i grała w tym samym spektaklu. Niejednokrotnie Landon prosił ją o pomoc w sprawach dotyczących jego nowych zajęć. W ten sposób zaczął ją lepiej poznawać. Wkrótce, ku zaskoczeniu swoim i znajomych, Landon uświadomił sobie, że jest zakochany w niepozornej Jamie. Ale nic w życiu nie jest łatwe. Ze znanych tylko sobie samej powodów Jamie robiła wszystko, żeby uciec od tego uczucia. Do czasu jednak, kiedy stwierdziła, że robi to wbrew sobie. Będąc razem Jamie i Landon mogą poddać próbie to, w co do tej pory wierzyli. Głównie jednak sprawdzą potęgę miłości i wiary, która nadają sens życiu.

papapapapa

Głosuj (0)
Ka$ia 6/01/2008 09:56:12 [Powrót] Komentuj Jamie i Londona

|| emka ||
Siemka!!!!!!!!!!!!!!Fajn blog mam nadzieje że lubisz Rihanne tak jak ja i wpadnież na mój bog i dasz komcia!!!!!!!!!!!!!OK????????
|| brak www || data: 7/01/2008 14:58:17
host-81-190-187-46.kwidzyn.mm.pl || IP: 81.190.187.46

|| Misia ||
Ogladałam to jest boskie po prostu zajefajne zapraszam do nie